Svařované pletivo

Hledáte atraktivní a kvalitní pletivo, které odolá i větší zátěži? Svařované pletivo je tou pravou volbou. Ochrání váš rodinný dům i zahradu se psy. Oproti drátěným plotům nabízí totiž spoustu výhod. Především vám ho váš mazlíček jen tak nerozplete.

Ploty Pantanet Family

Nabízíme svařované ploty Patent Family, které poskytují díky svařování vyšší bezpečnost pro váš dům, ale jiné objekty jako jsou sportovní areály a školy. Vhodné jsou také jako průmyslové oplocení kolem různých objektů. Pletivo je totiž v každém zkřížení odporově svařeno, což zaručuje vysokou pevnost, a následně pozinkováno a poplastováno.

Ploty Patent Family se klasicky prodávají jako 25 metrů dlouhé role. V nabídce jsou ve výšce od 60 cm do 205 cm. Současně nabízíme příslušenství k realizaci plotu – sloupky a příchytky na sloupky, plotové vzpěry a vázací dráty.

Výhody oplocení Pantanet Family

· Atraktivní a elegantní vzhled.
· Nabízí díky svařování mnohem větší bezpečnost objektů.
· Dráty vyrobené z oceli jsou velmi odolné.
· Pozinkování a poplastování drátů zaručuje delší životnost.
· Využití i jako oplocení pro zvířata, jelikož tmavě zelené zbarvení lépe splyne s krajinou.
· Rychlá a jednoduchá montáž. 

Druhy plotových dílců

Jednotlivé plotové dílce jsou nabízeny v několika variantách se standardní šířkou 2500 mm a v různých výškách. Současně ke všem typům plotových dílců nabízíme veškeré příslušenství a sloupky, které budou potřeba.

Plotové panely 2D a 3D

  • Pozinkované plotové dílce jsou vyrobeny bodovým svařováním ocelových drátů o průměru 5 mm. Počet podélných prolisů se odvíjí na základě vybrané výšky. K dispozici je celkem devět výškových možností.


Plotové panely 3D Light

  • Alternativou k panelům 2D a 3D systému Nylofor je verze 3D Light složená z drátů o průměru 4 mm. Tato varianta je nabízena ve čtyřech výškových provedeních plotu, podle kterých se odvíjí počet prolisů.


Hlavní výhody systému Nylofor

  • Velmi vysoká odolnost a životnost zaručená pozinkováním a poplastováním ocelových drátů a bodovým svařováním.
  • Ploty zaručují vysokou bezpečnost, proto jsou vhodné pro zabezpečení objektů.
  • Ocel patří mezi nejodolnější materiály, ze kterých je oplocení vyráběno.
  • Snadná instalace, která je kvalitní, rychlá a efektivní.
  • Plotové dílce jsou dodávány v různých variantách, ze kterých si zákazník může vybrat.
Translate »