Drátěné ploty

Drátěné ploty patří mezi nejdostupnější a finančně dostupnou variantu oplocení. Jejich výhodou je, že jsou v porovnání s jinými druhy plotů v rámci údržby poměrně nenáročné. Sice nabízejí menší míru soukromí, avšak nabízí bezpečnost pro vaše děti, domácí mazlíčky i váš pozemek.

Druhy drátěných plotů

Drátěných plotů je na trhu nespočet druhů. Dnes splňují jiné požadavky než dříve a dokážou vám poskytnout kvalitní službu a nabízí spoustu možností. Představujeme vám, jaké druhy drátěných potů u nás nabízíme.

Čtyřhranné pletivo poplastované

Jedná se o ideální a nejoblíbenější plot, který si zákazníci volí nejraději. Poplastované pletivo je vlastně pletivo pokryté zeleným plastem. Díky tomu jen tak rychle nepodlehne korozi, za což mimo jiné vděčí i pozinkování. Vybírat můžete z různě velkých drátěných ok a průměrů drátů.

Tyto pletiva se instalují na kulaté sloupky společně s plotovými vzpěrami. Nejčastěji se využívají pro zahrady, sady, pole apod, ale také ve svažitém terénu, který dokážou dobře kopírovat.

Pozinkované pletivo a příslušenství

Pokud hledáte standartní typ plotu, který je na trhu k dispozici, je to právě pozinkované pletivo. Jedná se o pozinkovaný plot stříbrné barvy, který tak nepodléhá korozi. Splňuje všechno, co od plotu očekáváte – příjemný design, pevnost a výdrž. A také univerzální použití, jelikož je vhodný na různá místa.

Pletiva svařovaná, okrasná a dekorativní

Chcete krásný plot, který ozdobí vaši zahradu? Právě atraktivnost a estetičnost jsou hlavními znaky tohoto typu plotu. Neplní jen ochrannou funkci, ale slouží především k tomu, abyste dosáhli příjemného vzhledu vašeho pozemku.

Pletiva lesnická, uzlová, dálniční a silniční

Tato pletiva slouží k oplocení silnic, dálnic, lesnických pozemků, školek či pasek. Kladem těchto pletiv je nenáročná montáž. Díky tomu, že se spolehlivě přizpůsobují terénu, využívají se také v horských a jiných hůře přístupných místech.

Chovatelská, oborová a šestihranná pletiva

Chovatelská pletiva mají různá využití. Určena jsou především pro zahrádkáře a chovatele. Využívají se k oplocení pozemků pro chov větších zvířat, výrobu klecí pro menší zvířata či k potřebám zahrádkářů a jejich úrodě.

Mobilní oplocení

Jedná se o dočasný druh oplocení. Vhodný je především na staveništích.

Translate »